QUATRO back zip suchý oblek

Vaše cena
8 350,00 Kč
13 980,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu nebo nás kontaktujte.

Suchý oblek poskytuje komplexní ochranu celého těla před vodou.  Suchý oblek Quatro vám v tomto ohledu výborně poslouží, a to hlavně díky nadčasovým změnám, které byli provedeny oproti starším modelům.

V první řadě je důležité zmínit nový třívrstvý materiál s hladkým povrchem, který zabraňuje protržení či zachytávání různé vegetace. Tento materiál prošel několikaměsíčním zatěžkávacím testem na nepálských řekách.

Samotný střih obleku je mnohem více propracovaný. Rozšířením ramen jsme zajistili vynikající pohyblivost i při velmi náročném pádlování a volnější rozkrok a širší sedací část zajištuje komfortní sezení v kajaku či jiném plavidle. Kalhoty mají moderní střih s lehce rozšířenými nohavicemi a díky prodloužené délce chrání ponožky proti protržení.  Suchý oblek Quatro je vybaven novým stahováním v pase, které vyniká hlavně řešením dopínání suchých zipů pro utažení špricdeky.

Ochranu před vodou zajištuje především kombinovaný kovo-plastový vodotěsný zip, který je delší, takže umožňuje snadnější oblékání i svlékání. Samozřejmě na suchém obleku Quatro nesmí chybět latexové manžety na krku a rukou, které jsou překryty neoprenem.  Celkovou odolnost obleku zvyšují cordurové výztuhy v exponovaných místech obleku.

A nakonec nesmíme zapomenout na suché textilní ponožky s cordurovou podrážkou, zajišťující vysokou odolnost a které netlačí v botách.

Suchý oblek Quatro se vyrábí ve verzi s poklopcem a bez poklopce.

Vlastnosti

Vhodné pro

Materiály

CORDURA = PAD 500D. Velmi trvanlivá nylonová tkanina s výbornými mechanickými vlastnostmi, odolná vůči působení ropných produktu a detergentu, vysoce oděruvzdorná a pevná v tahu.

Čtyřvrstvý materiál s výbornými parametry. Technické parametry materiálu WP25.000m/m,MVP15.000g/m2/24Hrs

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Alternativní zboží