SANNA dámský neoprenový oblek

Vaše cena
4 390,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

SANNA je neoprenový oblek typu Long John, který byl vyvinut speciálně pro něžné pohlaví. Je pojmenován po ikonické rakouské řece, která se podobně jako dámské křivky vlní od alpských vrcholků až do údolí, kde se spojí s řekou Inn. SANNA je nástupcem obleku SMILER W. Střih je ještě více propracovaný, oblek lépe padne a zajišťuje ochranu v chladných vodách alpských řek. Je vhodný jak pro komerční použití v raftových a outdoorových společnostech, tak i pro soukromé výlety za divokou vodou nebo i na Canyoning.

+ Tělo je vyrobeno z materiálu DuoBase 4.0 Alpha - 4 mm silného e.prenu s odolnou vnitřní i vnější podšívkou pro pohodlí a odolnost.

+ Kolena, holeně a sedací část jsou vyrobeny z materiálu DuraBase 4.0 Alpha - e.prene, který je ještě vyztužen extrémně odolnou nylonovou tkaninou pro ochranu exponovaných míst. Dura nylon nahradil potah Tatex, aby při canyoningu hladce klouzal po kamenech.

+ Pohodlný a hluboce střižený přední vstup s YKK zipem je zárukou bezproblémového a pohodlného oblékání a svlékání obleku.

+ Oproti svému pedchůdci SANNA nabízí ještě více materiálu a tedy lepší tepelný komfort a ochranu v oblasti hrudníku, zad a podpaždí.

Vlastnosti

Vhodné pro

poslat dotaz

Sdílet odkaz