SANNA dámský neoprenový oblek

Vaše cena
3 660,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

SANNA je neoprenový oblek typu Long John, který byl vyvinut speciálně pro ženy a co se materiálů a ochany týče je rovným partnerem neoprenového obleku Smiler. SANNA je nástupcem obleku SMILER W. Střih je ještě více propracovaný, oblek lépe padne a zajišťuje ochranu v chladných vodách alpských řek. Je vhodný, jak pro komerční použití v raftových a outdoorových společnostech, tak i pro soukromé výlety za divokou vodou nebo i na Canyoning.

+Tělo je vyrobeno z materiálu DuoBase 4.0 Alpha - 4 mm silného e.prenu s odolnou vnitřní i vnější podšívkou pro pohodlí a odolnost.

+Kolena, holeně a sedací část jsou vyrobeny z materiálu DuraBase 4.0 Alpha - e.prene, který je ještě vyztužen extrémně odolnou nylonovou tkaninou pro ochranu exponovaných míst. Dura nylon nahradil potah Tatex, aby při canyoningu hladce klouzal po kamenech.

+ Pohodlný a hluboce střižený přední vstup s YKK zipem je zárukou bezproblémového a pohodlného oblékání a svlékání obleku.

+ Oproti svému předchůdci SANNA nabízí ještě více materiálu a tedy lepší tepelný komfort a ochranu v oblasti hrudníku, zad a podpaždí.

Vlastnosti

Vhodné pro

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: