BALLER 87 x ZEPHYR šprickobunda kr.r.

Vaše cena
4 480,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Úkol zněl jasně - navrhnout ideální šprickobundu pro kayak cross. Nemuseli jsme se dvakrát rozmýšlet. Výběr BALLER 87 - špricky se zesílenou svrchní vrstvou, která je připravená na crossové souboje, byl jen logický krok. Spojení s budnou Zephyr bylo na snadě, protože neexistuje lepší závodní bunda, než je ZEPHYR. Po vzoru slalomových šprickobund hravě zvládne plné závodní nasazení, tréninky a souboje na všech úrovních. Tady je výsledek - jednoduše Cross - šprickobunda, která nesmí chybět ve výbavě každého crossaře a ostatní Vám můžou koukat už jen na záda.

BALLER 87

Neoprenová špricdeka pro středně pokročilé až profesionální jezdce je nyní vyrobena z e.prenu - šetrnější alternativy k běžnému neoprenu.

+ Placka je vyrobena ze 4 mm pryže e.prenu s vrchní vrstvou laminovanou nylonem Supratex - vrstvou odolnou proti opotřebení, která zajišťuje zvýšenou odolnost, aniž by byla obětována pružnost.

+ Silikonový zátěr po vnitřním obvodu placky zajišťuje lepší přilnavost k okraji límce To zaručuje, že špicka perfektně drží i v náročném terénu.

+ Silná guma po celém obvodu zabraňuje průniku vody a zajišťuje, že špricku tlak vody nestrhne.

+ Velké, snadno dostupné strhávací oko.

ZEPHYR

Zephyr s krátkým rukávem je lehká polosuchá bunda, která byla pečlivě zkonstruována s minimem švů, aby se co nejvíce snížila hmotnost bundy.

+ Vyrobena z materiálu Carbonflex, což je extrémně lehká a pružná tkanina.

+ Vnitřní strana bundy Zephyr je dále vypelšena povrchovou úpravou na bázi celulózy, která minimalizuje tření mezi jezdcem a materiálem a umožňuje absolutní volnost pohybu.

+ Na neoprenové manžety na pažích a krku lze snadno zapomenout, protože jsou vyrobeny z tenkého a pružného neoprenu, přesto perfektně těsní.

+ Navrženo pro závodníky, ale skvěle se hodí pro jakoukoli aktivitu s pádlem v ruce.

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: