BALLER 87 x ZEPHYR Šprickobunda dl.r.

Vaše cena
4 290,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Úkol postavit dokonalý dektop pro extrémní slalom byl jednoduchý. Zvolili jsme naši špricdeku BALLER 87 se zesílenou palubou, která je připravena vydržet nápor lodi. Nebyla by na závody, kdyby nebyla připevněna ke svršku ZEPHYR - je lehká a pružná.

BALLER 87
Neoprenová špricdeka
ve stylu bungee pro středně pokročilé až pokročilé pádlery je nyní vyrobena z e.prenu - k matce přírodě šetrnější alternativy běžného neoprenu.

+ Špricdeka je vyrobena ze 4 mm pryže e.prene s vrchní laminovanou vrstvou nylonu Supratex - vnější vrstvou odolnou proti opotřebení, která zajišťuje trvanlivost, aniž by byla obětována pružnost.

+ Lepivá silikonová vrstva po vnitřním obvodu paluby zajišťuje lepší přilnavost k okraji kokpitu, což zaručuje, že zůstane na palubě i v tvrdé vodě.

+ Bungee po celém obvodu, který zabraňuje vniknutí vody a zajišťuje, že sukně zůstane na místě

+ Velké a snadno nalezitelné stahovací poutko pro rychlý a bezpečný výstup

+ Popruh vedoucí šikmo přes špricdeku, který lze nastavit tak, aby se správně přizpůsobil šířce kokpitu, a lze jej použít jako ""vykopávací tyč"" s koleny v případě, že nemůžete dosáhnout na vytahovací záložku.

ZEPHYR L/S Top
Zephyr s dlouhým rukávem je lehký polosuchý top, který byl pečlivě zkonstruován s minimem švů, aby se co nejvíce snížila hmotnost

+ Vyrobeno z materiálu Carbonflex, což je extrémně lehká a pružná tkanina.
+ Vnitřní strana topu Zephyr je dále doplněna povrchovou úpravou na bázi celulózy, která minimalizuje tření mezi pádlerem a

oděvem a umožňuje co nejsvobodnější pohyb.

+ Na neoprenové manžety a límec lze snadno zapomenout, protože jsou vyrobeny z tenkého a pružného neoprenu pro většípohodlí.

+ Navrženo pro nároky závodů, skvěle se hodí pro jakoukoli vodní aktivitu."

poslat dotaz

Sdílet odkaz