14502S Úprava Jackpot Slim Shift

14502SVP

Vaše cena
580,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Úprava Jackpot Slim Shift

Možná jste již zaznamenali, že na slalomářském trhu je v současné chvíli nedostatek plovacích vest schválených pro ICF závody. Je to způsobeno nedostatkem a zpožděnými dodávkami materiálů a také nově zavedenými pravidly ICF, které vyřadily některé dříve certifikované vesty. 

14502S Jackpot Slim Shift byl právě díky této změně v pravidlech ze závodů vyřazen. Mnoho z vás si vestu koupilo v druhé polovině loňské sezóny nebo se o ni jen dobře staráte a vesta by vám mohla bez problémů sloužit i tuto sezónu.

Abychom alespoň trochu zmírnili nepříjemnost nastalé situace nabízíme možnost úpravy Jackpot Slim Shift do verze OG, která bude splňovat pravidla ICF pro sezonu 2022 a 2023.

V případě, že máte zájem o úpravu vesty Jackpot Slim Shift a chtěli byste si službu objednat s dopravou, postupujte prosím dle následujících kroků: 

  1. Zkontrolujte, že je vaše vesta v dobrém stavu a nepoškozená. 

  2. Kupte si zde službu “Úprava Jackpot Slim Shift”.

  3. Vytiskněte a vyplňte tento formulář

  4. Pošlete vestu společně s vytisknutým a vyplněným formulářem na tuto adresu:

Hiko Sport

Úprava Jackpot Slim Shift

Příjezdní 261

252 02 Jíloviště

Czech Republic

V případě, že máte zájem o úpravu vesty Jackpot Slim Shift a chtěli byste si službu objednat osobně, můžete ji donést na Jíloviště nebo do krámu v Troji a službu objednat přímo tam.

Vesta bude upravena v naší dílně stejným způsobem, jakým byla původně ušita. Celý proces, od chvíle, kdy bude vesta doručena do Hika by měl trvat 7-14 dní. 

V žádném případě se nepokoušejte vestu modifikovat sami. Jakákoliv vlastní úprava vesty je v rozporu s pravidly ICF. 

Ptáte se proč jsme vás o celé situaci neinformovali dříve? 

Narychlo ohlášenou  změnou pravidel ICF a zpoždění v dodávkách materiálů jsme se dostali do situace, kterou jsme nedokázali předpovědět. Možností úpravy Jackpot Slim Shift se snažíme minimalizovat nepříjemnosti, do kterých se tím někteří naši zákazníci dostali. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na: monika.kralova@hiko.cz.

poslat dotaz

Sdílet odkaz