SALUKI plovací vesta

Vaše cena
2 590,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Nízkoprofilová závodní vesta určená pro kayak cross, slalomové soutěže a trénink. Původně byla designovaná pro vodní slalom a její účel se vyvíjel spolu s tímto sportem. Když ICF povolila změnu pravidel a možnost mít část nosnosti vesty pod pasem nebo ve špricdece, světové prvenství ve výbavě určené slalomu převzaly vesty JACKPOT. Nyní, jen o několik let později, když se kayak cross stal olympijskou disciplínou s vlastními standardy vybavení, se díky bezkonkurenční kombinaci krytí těla, pohodlí a pohyblivosti SALUKI okamžitě kvalifikuje zpět do hry jako špičková závodní vesta právě pro kayak cross. Kromě kayak crossu zůstává SALUKI perfektní volbou pro začínající a hobby slalomáře, kteří nepotřebují systém Jackpot.

+ Snížený přední panel umožňuje bližší nájezdy k brankám a závodníka neomezuje v pohybu.

+ Ramenní popruhy jsou vyrobeny z pružného e.prenu s integrovanými bezpečnostními popruhy. Popruhy jsou úzké a pohodlné.

+ Pěna obou dílů je měkká a je tvarovaná tak, aby dokonale přiléhala k tělu závodníka.

+ Vesta má tři boční nastavitelné popruhy, které se táhnou po obvodu a zajišťují ideální dotažení vesty na všechny typy postav.

+ Schváleno ICF a certifikováno podle ISO 12402-5 a 12402-6.

Při závodech ve slalomu a sjezdu musí vesty splňovat výtlak minimálně 6,12 kg a minimálně 4 kg v kategorii mládeže. Tyto hodnoty se měří ve speciální zátěžové kleci a naše vesta tyto kvóty splňuje nebo převyšuje.

velikost XS S / M L / XL
váha uživatele (kg) 30 - 60 35 - 75 50 - 90
výtlak (N) 50 54 54

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: