Kniha Cena adrenalinu

OST023

Vaše cena
361,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu nebo nás kontaktujte.

Na vodácký knižní trh brzo dorazí jedna zcela neobvyklá kniha s názvem Cena adrenalinu. Kniha plná emocí, napětí a adrenalinu, na které se pracovalo přes 6 let. Kniha, která výrazným způsobem ovlivní vaše další vodácké výpravy.

Jedná se o soubor skutečných obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými přes 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním.

Lektoři Vodácké školy záchrany, kteří jsou autoři, se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od klientů školy. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem.

Několik základních údajů o knize:
Počet stran: 176
vazba: vázaná V8 
obsah: plnobarevný 
rozměr: 163x235mm

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: