ODIN WW suchý oblek

Vaše cena
15 090,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu nebo nás kontaktujte.

Suchý oblek určený pro použití na divoké vodě i do extrémních podmínek.

Poskytuje komplexní ochranu celého těla před vlhkem a chladem při delším pobytu ve vodě. Oblek má vstupní vodotěsný zip v zadním dílu na ramenou a poklopec. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Na krku a zápěstích jsou vodotěsné latexové manžety chráněné neoprenem. Oblek je vyrobeno z čtyřvrstvého odolného materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou, v oblasti sedu a podrážky ponožek jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření. Suchý oblek poskytuje uživateli dokonalý tepelný komfort při maximálním zachování pohyblivosti.

Varování: Používání suchých obleků je velice komfortní záležitost, avšak může být extrémně nebezpečné při nedůsledném dovření všech zipů, neočekávaném natržení obleku o ostrý předmět pod vodou nebo prasknutí latexových manžet. V případě pozorování některého z uvedených jevů urychleně opusťte vodní prostředí. Na zipy suchých obleků pravidelně nanášejte přiložený lubrikant, který zajistí snadnější zapínání a delší životnost zipu.

Vlastnosti

Vhodné pro

Materiály

Čtyřvrstvý materiál s výbornými parametry. Technické parametry materiálu WP25.000m/m,MVP15.000g/m2/24Hrs

Čtyřvrstvý oděruvzdorný materiál s výbornými parametry. Vhodný na exponovaná místa na oděvech. Technické parametry materiálu WP25.000m/m,MVP5.000g/m2/24Hrs

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: