K1 JACKPOT x MAMBA šprickobunda kr.r.

Vaše cena
5 490,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

"Black Mamba je evolučním krokem vrcholů Zephyr směrem k rychlosti a mobilitě. Kombinace s Jackpot špricdekou je pak jasná volba! 

+ Kritické panely pod pažemi a zádový panel jsou vyrobeny z Carboflex Quatro - jedná se o 4-směrně strečovou verzi lehkého Carboflexu používaného na topech Zephyr.

+ Všechny ostatní panely využívají již oblíbený Carboflex - ultra lehký a prodyšný materiál.

+ Vnitřek Caboflex a Carboflex Quatro má povrchovou úpravu na bázi celulózy, aby se minimalizovalo tření mezi paddlerem a oděvem, což umožňuje co nejvolnější pohyb.

+ To umožňuje, aby bylo celé kombo více flexibilní, aniž by omezovalo jakýkoli pohyb.

+ Nové těsnění krku se dvěma bočními švy pro lepší pohodlí a utěsnění. JACKPOTová špricdeka je zde, aby doplnila Jackpotovou vestu pro ultimátní vysoce výkonnou výherní kombinaci

+ Špricdeka K1, která doplní váš Jackpot PFD.

+ Špricdeka Jackpot má vestavěnou kapsu pro bezpečné držení vnějšího pěnového polštáře z vesty Jackpot.

+ Kapsa je navržena tak, aby perfektně seděla na polštáři, udržela veškerou přebytečnou vodu ven, a přitom umožnila sedět stlačená nízko, aniž by se zvedal profil paluby.

+ Horní povrch kapsy je vyrobena z velmi pružné tkaniny s PU zátěrem, který udržuje extrémně nízkou hmotnost.

+ Vyrobeno z neoprenu NTX2 Flex pro zajištění vodotěsnosti spolu s velmi nízkou hmotností a díky pružnosti se přirozeně pohybuje se závodníkem bez odporu. NTX2 Flex se speciálně používá na našich špičkových závodních špricdekách.

+ Střih byl speciálně přizpůsoben tak, aby pasoval na límce kokpitů K1 a některých kokpitů C1, což umožňuje snadné nasazení, udržuje loď v suchu a eliminuje veškerý zbytečný materiál

+ Tažné poutko pro rychlé uvolnění (v případě potřeby) je vyrobeno z tenkého a lehkého popruhu, aby se minimalizovalo riziko náhodných dotyků."

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: