K1 JACKPOT x MAMBA šprickobunda kr.r.

Vaše cena
5 490,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Black Mamba je vývojovým krokem závodní bundy Zephyr. A krok je to především směrem k lepší aerodynamice a celkové pohodlnosti. Kombinace se špricdekou Jackpot tak nikoho nepřekvapí.

+ Panely pod rukávem jsou kritické pro pohyblivost celého torza. Ty a zadní díl jsou tvořeny materiálem Carboflex Quatro - pružnější varianta materiálu Carboflex, který pak tvoří zbytek torza

+ Vnitřek obou materiálů je vybaven celulózním potiskem, který dodává příjemný pocit na tělo, nezabraňuje pohybu a chrání funkční membránu.

+ Oproti svému předchůdci je Mamba více vypasovná na tělo a nechtěný dotek o branku nebo zpomalení ve válci se tak minimalizuje.

+ Manžeta u krku je nyní lépe tvarovaná tak aby neškrtila, ale zároveň nepustila vodu dovnitř bundy.

Špricdeka Jackpot v kombinaci s vestou je zkrátka nástroj na vyhrávání už od roku 2016. Špricdeka si prošla několika evolučními kroky.

+ Špricdeka má na placce vestavěnou kapsu, která je tvarovaná tak, aby udržela nosný polštář vesty Jackpot. Kapsa je tvarovaná tak, aby se v ní dostalo minimum vody. Voda, která se do kapsy dostane rychle odteče otvorem na konci kapsy.

+ Aby polštář klesl pod úroveň paluby je vršek kapsy vyztužen speciálním potiskem.

+ Pro minimalizaci zbytků materiálu je placka špricdeky tvořena ze 4 dílů.

+ V kritických místech jsou švy chráněny speciálním nátěrem.

+ Střih placky je pečlivě střižen tak, aby seděl na závodní kajaky a některé kanoe.

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: