C1 ZEPHYR šprickobunda dl.r.

Vaše cena
3 290,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Závodní ultralehké kombo. Kombinace bundy Zephyr s dlouhým rukávem a C1 špricdeky FLEX.Výhodou je lehkost materiálu a výborné technické parametry. Bunda ZEPHYR s dlouhým rukávem je bunda s minimální váhou nabitá dechberoucími vlastnostmi.

+ Bunda je vyrobena z materiálu Carboflex - Jedná se o dvou a půl vrstvý materiál, kde půlka je tvořena celulózním potiskem na vnitřní straně bundy díky níž materiál hezky klouže po těle a zároveň ochraňuje vodotěsnou membránu.

+ Neoprenové manžety jsou vyrobeny z ultrapružného e.prenu - neopren šetrný jak k životnímu prostředí tak k vaší kůži. C FLEX je špičková závodní slalomová špricdeka na C1.

+ Je vyrobena z materiálu NTX2 Flex e.prene, který zajišťuje vodotěsnost spolu s velmi nízkou hmotností, a díky pružnosti se přirozeně pohybuje se závodníkem bez odporu. Materiál NTX2 Flex se používá speciálně u našich špičkových závodních modelů.

+ Střih byl speciálně upraven tak, aby se přizpůsobil ráfkům límců slalomových lodí kategorie C1, což umožňuje snadné nasazení a zároveň eliminaci zbytečného materiálu, vytvoří dobré utěsnění a udrží tak loď v suchu.

+ Strhávací oko (v případě potřeby rychlého opuštění lodě) je vyrobeno z tenkého a lehkého popruhu, aby se minimalizovalo riziko náhodných dotyků branek a penalizací.

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: