BABY V.2 plovací vesta

Vaše cena
1 720,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Pokud jde o bezpečnostní výbavu, tak "dost dobrá" nestačí. Pokud jde o bezpečnostní výbavu pro Vaše dítě, tak jedině to nejlepší by měla být ta jediná možnost. A právě tak jsme přistupovali k vývoji dětské záchranné vesty Baby V.2. Přeci jen do ní oblékáme naše vlatní děti.

+ Tělo vesty je vyrobeno z polyesteru 600D Dupratex. Je pevnější a odolnější než dříve používaný 200D Oxford Nylon. Klidně nechte své dítě klouzat po kamenech, vestě to nevadí!

+ PE pěna s vysokou nosností je odolná proti vymačkání a vesta si tak zachovává svůj výtlak po mnoho let.

+ Pěna je pečlivě a cíleně nerovnoměrně rozložena mezi přední panely a plovoucí límec tak, aby vesta optimalizovala svou schopnost otočit dítě hlavou vzhůru od vody v případě potíží.

+ Souvislý kus vysokopevnostního popruhu vede po celém obvodu od přední části záchranné vesty, mezi nohama a nahoru až k límci, kde je pevně připevněn a utváří rukojeť. Díky tomu můžete dítě rychle uchopit, provést ho kritickými místy nebo ho dokonce za rukojeť zvednout a vytáhnout z vody.

+ Fluorescenční oranžová tkanina s perfektní viditelností v kombinaci s reflexními prvky usnadňuje zpozorování dítěte v podmínkách se sníženou viditelnosti, to je velmi užitečné při plavbě na oceánu nebo pádlování v šeru nebo ve tmě.

+ Když Vaše dítě nekřičí dostatečně hlasitě, naučte ho používat vestavěnou píšťalku. Je to první věc, která dítě na vestě zaujme.

+ Certifikát ISO 12402-4.

+ Dodává se ve třech velikostech.

Velikost I II III
Váha dítěte (kg) ≤ 25 <40 <50
Výška dítěte (cm) 80-100 100-130 125-150
Vztlak vesty (N) 40 50 60

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Alternativní zboží