JACKPOT závodní vesta

Vaše cena
3 920,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

Závodní vesta nové generace schválená mezinárodní ICF federací, certifikovaná podle normy 12402-5.

Co je Jackpot's Slim Shift?

Jackpot's Slim Shift je modifikace závodní vesty Jackpot. Přední panel pěny o původní tloušťce 22 mm byl nahrazen pěnou silnou pouze 7 mm. Profil vesty se tedy výrazně zúžil, aby dal závodníkovi prostor k těsnějším průjezdům branek. 

Jaká je nosnost nového Jackpota?

Stejná. Co jsme ubrali na těle, jsme nahradili v polštáři. Polštář ve špricdece je tedy o něco silnější. Nosnost nového Jackpota je stejná jako nosnost staré verze.  

Vejde se polštář nového Jackpota do mé staré špricdeky?

Ano, i když je třeba nepatrně více síly, nový polštář se do stávajících špricdek bez problému vejde. Rozhodně není třeba použít více síly než při nasazování špricdeky na límec u lodě. 

Mohu v novém Jackpotu letos závodit?

Ano, nový Jackpot je řazen pod stejným ISO certifikátem jako Jackpot starý. To znamená, že kde byl povolen ke startu starý Jackpot, je automaticky povolena i verze nová. 

 

Jak nového Jackpota získat a kdy bude k dostání?

Proč s novou verzí přicházíme právě teď a neinformovali jsme vás s větším předstihem vysvětlujeme zde

Uvědomujeme si, že mnozí si na sezónu nedávno pořídili Jackpot původní a zpráva o novém je pro ně nepříjemným překvapením. Nabízíme proto následující možnosti, jak k novému Jackpotu přijít. 

1.Upgrade:

Pokud máte vestu Jackpot v zachovalém stavu – nepotrhanou a bez poškození materiálu, máte možnost nám vestu zaslat přímo do naší výroby, kde vám starého Jackpota upravíme na verzi novou. Více informací najdete zde.

Celý proces trvá 14 dní od obdržení vaší vesty. V žádném případě se nepokoušejte upravit si vestu sami. Jakákoli manipulace s pěnou mimo naši výrobu diskvalifikuje platnost certifikátu!!! 

2.Koupit novou vestu:

Novou vestu si můžete předobjednat zde. Předobjednané vesty začneme expedovat 1. května (do té doby je naše dílna plně vytížena šitím roušek).

Pokud byste si z nějakého důvod raději pořídili verzi starou, tzn. verzi s původní tloušťkou pěny na hrudníku, můžete tak učinit zasláním e-mailu na kristyna@inwaterwelive.com

Neváhejte nás prosím kontaktovat s jakýmikoli dotazy, ať už ohledně dostupnosti, certifikace nebo čehokoli jiného, na výše uvedené e-mailové adrese.

- Vestu doporučujeme používat s kompatibilní špricdekou nebo špricdekobundou.

- Vestu neupravujte a nemodifikujte.

- V žádném případě nesnižujte nosnost vesty.

 

- Část nosnosti a objemu je umístěna v externím pěnovém polštáři.

- Externí polštář se zasouvá do kapsy na špricdece.

- Po nasazení špricdeky polštář přesně zapadne a zůstává pod úrovní límce v přední části.

- Polštář je nedílnou součástí vesty, jsou pevně spojeny pružným neoprenovým pásem.

- Při záklonu závodníka polštář pevně sedí v kapse špricdeky, neoprenový pás i v maximálním napružení drží vestu na svém místě. 

 

- Přední a zadní panel vesty je extrémně tenký, což umožní přilnutí vesty k tělu.

- Ztenčená a snížená pěna v předním dílu minimalizuje vzdálenost mezi tělem závodníka a tyčí při průjezdech slalomových bran.

- Vesta má vnitřní systém vysokopevnostních popruhů.

- Neoprenová ramena s pevným dorazem.

- Tři boční stahovací popruhy, prostřední z nich je elastický.

Velikost XS S/M L/XL 2XL
Hmotnost uživatele (kg) 30-60 30-75 50-90 80+
Vztak (N) 50 54 54 54Vlastnosti

Vhodné pro

Materiály

COREX-měkká a poddajná plovoucí pěna s uzavřenými póry a nízkou specifickou hmotností. Vysoce odolná vůči chemikáliím, ropným produktům a vlhkosti, nechytá plíseň, snadno se čistí a udržuje. Technické parametry: Hmotnost 50kg/m.

Lehká nylonová tkanina s dobrými mechanickými vlastnostmi, odolná vůči působení ropných látek a detergentu, oděruvzdorná, s dobrou pevností v tahu.

Oboustranně kašírovaný neopren.

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Alternativní zboží