Paddleboard fest Pastviny 14.9.2019

Na kouzelné Pastvinské přehradě vzniká první ročník Paddleboard festu, jehož je HIKO hrdým sponzorem.

V kulisách skal a tajemných zátočin budou mít vyznavači paddleboardingu možnost závodit ve třech kategoriích - Sport (10km), Hobby (6km) a závod týmů na megapaddleboardu (6km). Závodníkům i divákům okoření zápolení technická pasáž plná důmyslných překážek, kde budou mít soutěžící možnost prokázat svoji obratnost, vytrvalost a schopnost se tváří v tvář dílčímu nezdaru nevzdávat. Pokud někoho akce láká, ale nemá vlastní paadleboard, nic není ztraceno – na místě je možné si jej zapůjčit a užít si závod společně s ostatními.

Láká-li vás si tuto nevšední zábavu vyzkoušet, ale na závod se necítíte, přijeďte i tak. V rámci doprovodného programu se můžete o paddleboardingu něco zajímavého dozvědět a vyzkoušet si jak megapaddleboard, tak i různé typy padldleboardů od pevných (karbonových) až po nafukovací, rychlostní speciály, i stabilnější na divokou vodu, či universaly na turistiku.

Čeká nás krásný den plný radosti z pohybu, kochání se malebnou přírodou, držení palců a setkání podobně založených lidí. A pokud pojedete z daleka, vezte, že Pastvinskou přehradou se krásy okolí rozhodně nevyčerpaly. Užijte si v tomto půvabném kousku naší krásné republiky celý víkend a můžete si sjet po vodě kus Divoké Orlice, prozkoumat Zemskou bránu, největší muzeum řemesel v ČR v Letohradě, prochodit kopečky v Orlických horách a mnoho dalšího.

Zábava pro celou rodinu zaručena!

Kdy: 14.9.2019 od 12:00!

Více informací: https://www.paddleboardfest.cz/