Pavlína Zástěrová

Jako bývalá reprezentantka ve vodním slalomu v kategorii juniorek a U23 Pavlína už něco po světě se slalomovým kajakem najezdila. Před dvěmi lety ovšem vyměnila slalomku za plastový kajak a začala objíždět extrémní závody, kde se jí velmi dařilo a dokázala se umisťovat mezi nejlepšími světovými kajakářkami.

Od extrémních závodů je to jen skok k expedičnímu ježdění a Pavlína využila svého potenciálu a začala jezdit kam se dalo a hned byla ve světě divokého pádlování hodně vidět. Spolu se svým přítelem Mírou Kodadou strávili několik měsících v Peru a Jižní Americe obecně, kde se jí podařilo sjet spoustu expedicíí zahrnující Multiday tripy na extrémní vodě. Pája vyhrává závody i v Norsku a po Evropě a jistě se chystá zkusit štěstí i v USA například na Gorpo games. Jezdí s klukama a co si budeme povídat, do čeho se pustí Pája by si netroufl jen tak nějaký i zkušený kajakář!!

Momentálně Pája čeká na narození syna, ale podle informací jí to nebude trvat dlouho, než jí zase uvidíme na vodě, již na podzim se chystá útočit na medaile na Adidas Sickline a ihned poté plánuje expedici na Costa Ricu :) V Hiko teamu je Pája relativně krátce, v našich barvách jezdí od roku 2016 a plnohodnoutnou členkou je od roku 2017. Je také pravidelnou přispěvovatelkou do vodáckých magazínů Pádler a Kayaksession

Spolupracujeme na vývoji a propagaci dámské kolekce a testování nových materiálů :)

Výsledky 2017

·       1. místo místo Machu Picchu Kayak Festival (Peru)

·       1. místo Jondachi River Festival (Ekvádor)

·       1. místo Krakonošovo Labíčko(ČR)

·       1. místo GoPro King of the Alps(Itálie)

·       EkstremSport Veko (Norsko)1. místo – downhill 1. místo - boatcross