1. Kayakcross letošní sezony se blíží!! Legendární Krakonošovo Labíčko bude již tento víkend!

Již tento víkend, konkrétně v sobotu 22.4.2017 se uskuteční první letošní kayakcross Krakonošovo labíčko. Na závodníky čekají i další disciplíny jako slalom a sprint. Vše vyvrcholí kayakcrossem na známé Vrchlabské soutěsce! Na své si tedy přijdou i diváci a fandové! 

Hiko sport bude jako partner závodu samozřejmě u toho! Kromě hodnotných cen do tomboly můžete v sobotu přímo u tratě závodu čekat Hiko stánek s testovacími věcmi z oblasti WW, které budou zdarma k zapůjčení a vyzkoušení! Tak neváhejte a přijdte závodit, fandit a testovat! Večer Vás samozřejmě čeká bohatý kulturní program :)

POZOR ZMĚNA - Vzhledem k nepřízni počasí, která s největší pravděpodobností bude přes víkend pod Špindlem panovat, jsme se rozhodli zrušit náš testovací stánek a tento stánek zapůjčit organizátorům pro ochranu aparatury a komfort speakrům, kteří budou neustále v akci u přímo vody.

Testovací věci přivezeme, ale budou spíše na dotaz přímo u naší Hiko dodávky, kterou zaparkujeme na dobře viditelném místě hned u trati závodu. Budete-li mít zájem vyzkoušet naše věci, zeptejte se nás přímo nebo se nechte nasměrovat od organizátorů či speakrů.

Na kompletní testovací stánek se v letošní sezoně u nás můžete těšit ještě na závodech Trnava X-race již za měsíc a na akci Hiko Devil's Extreme Race na Lipně na konci srpna!

Propozice závodu zde: Krakonošovo Labíčko 2017

Fotky z minulého ročníku by JKB photo zde: http://jkbphoto.cz/fotky/voda/nggallery/voda/150425_labicko

Video z minulých ročníků od FlipProduction zde: Labíčko 2013 video