Lukáš Červinka

Již 4x stanul na nejvyšším stupni na Mistrovství Evropy!! Lukáš Červinka již dlouho vládne kategorii C1 ve freestylu, ovšem ani kajakáři to s ním nemají jednoduché! V hiko teamu je od roku 2013 a spolupracuje s námi na vývoji v oblasti WW a freestylu.

Datum narození: 27.12.1989

Disciplína: freestyle C1

TOP výsledky/expedice:

  • 3. místo MS 2017
  • 1.misto Mistrovstvi Evropy 2016,
  • 1.misto Mistrovstvi Evropy 2014,
  • 7.misto Mistrovstvi Sveta 2015

Kde jsi začínal? Začinal jsem s rodiči jako malý kluk na raftu a postupem času jsem se dopracoval na kajak. Když mi bylo 16 rozhodl jsem se vyzkoušet C1 rodeovku. Od té doby mi to zůstalo a věnuji se tomu dodnes.

Proč jezdíš na vodě? Ježděni na vodě mi dává chuť do života. Když jsem s přáteli na vodě, celý život se rázem otočí o 180 stupňů. Neřeším nic, jen si užívám tu kouzelnou atmosféru na vodě. Celý den ježděni, večerni pohoda u grilu a následujici den - oblékáni do mokrého hydra. Bez toho nelze snad ani žit. A proč závody? Miluju atmosféru kolem závodu. Stres jestli se zadaři, ve finále slavit úspěch či neúspěch. Super pocit. Hlavní důvod je, že mě závody posunujou pořád dál. Každý chce být nejlepší a chce vyhrávat, ale nikdy to neni zadarmo...a to je ten hlavni důvod, který mě žene v před...

Nejoblíbenější trať/řeka/spot: Plzeň- playspot, NOC

Tvůj nejlepší vodácký zážitek: vitězstvi na ME

Cíle a plány do budoucna:  

Další oblíbené aktivity: rychlá auta a krásné dámy

Web/kontakt: FB/Lukáš Červinka