Hiko hledá člena do pracovního týmu!

Hledáme posily do obchodního oddělení! Role vyžaduje komunikační schopnosti s pořádnou dávkou nadšení pro vodácké nebo outdoorové vybavení, schopnost organizovat sám sebe, čas a občas i ostatní. Naučíš se práci s Google Workspace a dalšími prvotřídními pracovními nástroji. Dostaneš příležitost prosadit se - jsme rodinná firma na přelomu generací, a proto nenecháváme žádný dobrý nápad dlouho ležet v šuplíku.

Hiko na Paddle Sports Show ©thepaddlesportshow.com

Image credit ©thepaddlesportshow.com

A co přesně tě čeká? Nejprve se naučíš proces prodeje tak, jak funguje od prvního kontaktu se zákazníkem až po vyskladnění zásilky s využitím našich zaběhnutých systémů. Naučíš se o našich produktech a vyzkoušíš si je - hodiny pádlování jsou jedním z benefitů práce v Hiku. Znalost produktů je důležitá pro tvoji další roli a tou je komunikace se zákazníkem. Ta probíhá e-mailem, po telefonu, osobně na výstavách, ale i u vody. Po osvojení si těchto schopností se ti otevírá řada možností. Pravidelně se scházíme a diskutujeme, jak zlepšit naše produkty, jak zlepšit styl naší práce a jak využít příležitostí v oblasti technologie. Zde dostaneš příležitost ukázat, co v tobě je - všechny nápady jsou vítány. Hiko je tým. Jako tým slavíme úspěchy a jako tým se snažíme poučit z neúspěchů. Kromě odpovídajícího fixního ohodnocení bude mít tvoje pozice i variabilní složku.

Pokud máš pocit, že Hiko je místo pro tebe, pošli nám svůj životopis na email: Ivan.hilgert@hiko.cz

 

Vlevo: obchodní team, vpravo nahoře: stánek na závodech v Rakousku, vpravo dole: vysvětlování novinek v našem sortimentu pro ©thepaddlesportshow.com

sídlo firmy

Obrázek výše: Sídlo firmy na Jílovišti u Prahy

Obrázek výše: Hiko stánek v Tróji u vody, 1993