Instruktoři

Škola pádlování - Naše kurzy - Instruktoři - Ceny kurzů a lekcí

Jsme mladý kolektiv, složený primárně z členů Hiko týmu, studentů či absolventů FTVS se zaměřením na trenérství kanoistiky a sportovců s vášní pro divokou vodu. Jsme tým zkušených jezdců z oblasti slalomu, extrémního pádlování nebo freestylu. Většina z nás se stále účastní vrcholných světových soutěží a někteří mají své největší úspěchy teprve před sebou. Zkušeností a postřehů máme tedy něco máme, k tomu vybroušenou techniku a náš osobní přístup a zapálení do výuky Vás určitě nadchne.
 

  • Michal Buchtel *19. 12. 1986 – Vedoucí Trojské prodejny a kajakové školy. Manažer Hiko týmu a marketingu firmy. Bývalý český reprezentant ve vodním slalomu se ziskem několika významných medailí u nás i ve světě. Současně vyniká v extrémních závodech, vícenásobný finalista Adidas Sickline a medailista z vrcholných světových soutěží (Outdoormix, King of Alps či Extreme Devils race). Absolvent FTVS UK se specializací trenér kanoistiky na divoké vodě.

 Michal Buchtel

  • Ondřej Křivánek *27. 4. 1990 – Tradiční pořadatel HIKO Youngsters kempů. V současnosti zřejmě nejlepší český freestylový závodník na K1. Mistr ČR 2014 a pravidelný účastník vrcholných světových soutěží s umístěním mezi prvními 20! Absolvent PF UK se zaměřením TV a Biologie. Instruktor lezení a kanoistiky.

 Ondřej Křivánek

  • Ondřej Tunka *29. 9. 1990 – Český reprezentant ve vodním slalomu a finalista několika světových pohárů. Finalista Adidas Sickline 2013 a tedy nadšenec pro slalom i pro extrémní sjezdy. Student FTVS UK v oboru fyzioterapie a trenérské specializace kanoistika na divoké vodě. 

 Ondřej Tunka

  • Pája Zástěrová – Bývalá juniorská a U23 reprezentantka ve vodním slalomu. Nyní viniká v expedičním a extrémním kayakingu, kde mezi ženami vyhrává nebo se skvěle umisťuje na vrc holných světových soutěžích jako Extreme Veko nebo Adidas Sickline. Pája je také členkou Hiko týmu a pracuje s námi na vývoji dámských kolekcí.

  • Adam Svoboda 
  • Bety Brabcová
  • Filip Kořínek
  • Kuba Weisl
  • Vít Přindiš

Přihlašovat se zatím můžete na e-mailové adrese Troja@hiko.cz nebo +420 734 172 548 v době od 14-19 hod.

Škola pádlování - Naše kurzy - Instruktoři - Ceny kurzů a lekcí