Základní informace

Základní informace - Naše kurzy - Instruktoři 

Kurzy i lekce probíhají na umělé slalomové dráze a jejím přilehlém okolí v Praze Troji. Jako zázemí slouží naše prodejna, která je umístěna přímo v loděnici FTVS UK a vlastní loděnice, kde mají klienti možnost využít šaten a sociálního zařízení včetně sprch. V ceně kurzů je započítané půjčovné veškerého vybavení. Klient má tak možnost vyzkoušet si během kurzu různé typy lodí či pádel, ale především naše Hiko produkty, které máme na místě k dispozici pro klienty k zapůjčení (helmy, vesty, bundy, špricdeky a neoprenové kraťasy). Pro zájemce o koupi našich produktů máme k dispozici i produkty k testování (na dotaz - suché kalhoty a bundy, vesty nebo i suché obleky). Klienti s vlastním vybavením mají samozřejmě nárok na slevu z celkové ceny kurzu (viz ceny).
 

Kurzy jsou určeny pro skupinky od 2 do 5 lidí a jsou stavěny tak, aby uspokojily potřeby klientů od úplných začátečníků až po pokročilé vodáky, a to jak na plastových, tak i slalomových lodích. Kurzů je několik úrovní a klienti si na základě své výkonnost sám určí, o který má zájem. Pokud si ovšem neví rady s výběrem, může nám zaslat video své jízdy na kajaku a my mu na základě jejího rozboru velice rádi poradíme s výběrem kurzu či tématu lekce.
 

Každý kurz obsahuje 6 lekcí, které trvají 90 minut a jsou metodicky vytvořeny tak, aby na sebe navazovaly. Kurzy na sebe také navazují, takže začátečníci, kteří budou kurzy systematicky procházet, májí šanci si jízdu na kajaku pořádně osvojit. Minimální počet osob pro otevření kurzu je 2, maximální 5. Podle počtu přihlášených se také odvíjí cena kurzu na osobu (viz ceny).
 

Nabízíme také jednorázové individuální lekce pro 1-2 osoby, které jsou velmi oblíbené. Lekce trvá 90 minut a je tematicky zaměřená dle přání klienta (naučení nového prvku, odstranění chyby, zlepšení techniky, odbourání strachu, eskymácké obraty, atd.) Výhodou této lekce je 100% koncentrace instruktora přímo na klienta oproti kurzům, kde instruktor řeší naráz až 5 klientů. Součástí lekce je dle dohody a přání klienta video analýza ihned po skončení lekce přímo v obchodě.
 

Lekce může být vedena i jako slalomový trénink, zaměřený na techniku, měřené tratě či vytrvalost. Koučování po dohodě z vody či ze břehu. Pro uskutečnění slalomových lekcí spolupracujeme s nejlepšími českými slalomáří, současnými i bývalými reprezentanty nebo i vysoce kvalifikovanými trenéry.
 

Jednorázové lekce eskymáckých obratů budou probíhat v alespoň týden předem stanovených termínech. Pro uskutečnění výuky jsou potřeba minimálně tři účastníci. Nevyhovuje-li vám náš termín, je možné se při minimální účasti 3 osob domluvit i na jindy. Délka lekce je dle výdrže klienta, maximálně však 90minut. Výuka probíhá za každého počasí.

Výhody

 • Půjčujeme vybavení v ceně kurzu, stačí Vám boty do vody, plavky a termotriko v chladnějším počasí
 • Máte možnost vyzkoušet si různé vybavení (lodě ZET, Pyranha, pádla Galasport a Kober, věci HIKO)
 • K dispozici je zázemí loděnice FTVS – parkoviště, šatna, toalety, sprcha
 • Nevíte do jakého kurzu se přihlásit? Pošete nám video vaší jízdy na kajaku, my odhadneme Vaší úroveň a vybereme kurz nebo lekci přímo pro Vás
 • U všech našich kurzů se koná vždy alespoň jednou video analýza a u individuálních lekcí je samozřejmostí
 • LEKCE 
  1x 90 minutová lekce, termín dle přání klienta.

  Kapacita: 1 osoba

  •          cena lekce pro 1 osobu 900,- Kč
  •          cena lekce pro 2 osoby 1450,- Kč
  •          cena lekce skupiny, dle dohody

Kajaková škola

Přihlašovat se zatím můžete na e-mailové adrese Troja@hiko.cz nebo +420 734 172 548 v době od 14-19 hod.

Základní informace - Naše kurzy - Instruktoři