Základní informace - Naše kurzy - Instruktoři 

Škola Pádlování

Kurzy i lekce probíhají na umělé slalomové dráze a jejím přilehlém okolí v Praze Troji. Jako zázemí slouží naše prodejna, která je umístěna přímo v loděnici FTVS UK. V ceně kurzů je započítané půjčovné veškerého vybavení. Klient má tak možnost vyzkoušet si během kurzu naše Hiko produkty, které máme na místě k dispozici k zapůjčení. Pro zájemce o koupi našich produktů máme k dispozici i produkty k testování.

Kurzy jsou určeny pro skupiny od 2 do 5 lidí a jsou stavěny tak, aby uspokojili potřeby klientů od úplných začátečníků až po pokročilé vodáky na plastových kajacích. Kurzů je několik úrovní a klienti si na základě své výkonnost sám určí, o který má zájem.

Každý kurz obsahuje 6 lekcí, které trvají 90 minut a jsou metodicky tvořeny tak, aby na sebe navazovaly. Cílem našich kurzů je, aby každý účastník po skončení kurzu cítil zlepšení a dokázal si pobyt na divoké vodě užít. Minimální počet osob pro otevření kurzu je 2, maximální 5. 


Nabízíme také jednorázové individuální lekce pro 1-2 osoby, které jsou velmi oblíbené. Lekce trvá 90 minut a je tematicky zaměřená dle přání klienta (naučení nového prvku, odstranění chyby, zlepšení techniky, odbourání strachu, atd.) Výhodou této lekce je 100% koncentrace instruktora přímo na klienta.


Výhody
Půjčujeme vybavení v ceně kurzu, stačí Vám boty do vody, plavky a termotriko v chladnějším počasí

Máte možnost vyzkoušet si různé vybavení (lodě ZET, věci HIKO).

CENY LEKCÍ

cena lekce pro 1 osobu 900,- Kč
cena lekce pro 2 osoby 1450,- Kč
cena lekce skupiny, dle dohody

Kajaková škola

Přihlašovat se zatím můžete na e-mailové adrese Troja@hiko.cz nebo +420 734 172 548 v době od 14-19 hod.

Základní informace - Naše kurzy - Instruktoři