SMILER V.3 neoprenový oblek

Vaše cena
3 780,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu.

S úsměvěm jde všechno lépe. SMILER je neoprenový oblek typu Long John, který vás udrží v pohodě ikdyž máte pocit, že je všechno špatně a že už to lepší nebude. Vypadl Vám z raftu průvodce? Nebo se blíží obávaná peřej, za kterou číhá namotivovaný fotograf, aby zaznamenal váš vystrašený výraz? Hoďte se do klidu a pokračujte s úsměvem. SMILER Vás podrží ať se děje cokoliv.

+Tělo je vyrobeno z materiálu DuoBase 4.0 Alpha - 4 mm silného e.prenu s odolnou vnitřní i vnější podšívkou pro pohodlí a odolnost

+Kolena, holeně a sedací část jsou vyrobeny z materiálu DuraBase 4.0 Alpha - e.prene, který je ještě vyztužen extrémně odolnou nylonovou tkaninou pro ochranu exponovaných míst. Dura nylon nahradil potah Tatex, aby při canyoningu hladce klouzal po kamenech.

+ Pohodlný a hluboce střižený přední vstup s YKK zipem je zárukou bezproblémového a pohodlného oblékání a svlékání obleku.

+ Oblek je vhodný jak pro komerční použití v raftových a outdoorových společnostech, tak i pro soukromé výlety za divokou vodou nebo na Canyoning

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: