MATUSE D'ARC 4/3 ladies wetsuit

Vaše cena
7 900,00 Kč

Zvolená varianta není skladem, zvolte prosím jinou variantu nebo nás kontaktujte.

D'arc 4/3 neboli Ichiban (japonský výraz pro „ten jeden – nejlepší“).

Jedná se o nejflexibilnější dámský oblek, který kdy Matuse vytvořil. Je vhodný pro ženy, které nemají rádi vstup do obleku přes přední nebo zadní zip. U tohoto obleku vás zip neomeuje při svlékání ani oblékání.

Geoflex je nový materiál, který má vyšší elasticitu než známý Geoprene. Tato vlastnost materiálu je využita k inovativnímu systému zapínání obleku, který je tvořený Butterfly-límcem a přetahem přes hlavu. Cílem bylo vytvořit vstup předním zipem k velice snadnému oblékání a svlékání. Vstup je vhodný pro širokou škálu postav a ohebnosti či neohebnosti a zároveň zabránit vtékání vody do obleku. 

SATIN SEAL TAPE: Odolná a zároveň pružná SCS páska poskytuje maximální ochranu švů a zároveň je velice hladká a příjemná na kůži.

BUTTERFLY COLLAR ENTRY: Nový systém, který umožňuje snadné oblékání a svlékání a zároveň minimalizuje vniknutí vody do obleku pomocí nastavitelného krčního límce.

HUSTÝ NYLON VNĚ I UVNITŘ: Matuse nešetří na levných nylonech, které nechají gumu vytahat a tak pak zdegeneruje. Z obou stran je proto použit jemný hustě tkaný nylon. Oblek si tak nejen zanechá svoji integritu, nevytahá se ale zároveň po hebkém povrchu snadno vklouznou končetiny do obleku.

VELIKOSTNÍ TABULKA:

 

poslat dotaz

Sdílet odkaz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: